Dzień Dziecka

1 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy  Dzień Dziecka. Tego dnia dzieci z wielką chęcią i radością weszły do przedszkola. Przedszkole już od wejścia witało przedszkolaki kolorowymi balonami i serpentynami. Na dzieci czekało wiele atrakcji zaplanowanych w sali. Pszczółki uczestniczyły w wielu zabawach sportowych, tańczyły w parach z balonami, mogły swobodnie tańczyć przy dźwiękach radosnej muzyki, przebierać się w różne gadżety, peruki, aby potem wziąć udział w pamiątkowej sesji zdjęciowej w fotobudce. Nie zabrakło również mini kina, podczas którego dzieci obejrzały bajkę ,,Wilk i Zając’’. Słodkim akcentem tego dnia było drugie śniadanie i podwieczorek, podczas których Pszczółki zjadały pyszne lody z polewą oraz kolorową galaretkę z bitą śmietaną. Tego dnia było bardzo wesoło i słodko. Pszczółki z niecierpliwością czekają na kolejny Dzień Dziecka w przyszłym roku.

Anita Rerek