Publiczne Przedszkole Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile

Dzień dziecka

 

Choć Dzień Dziecka przypada 1 czerwca to w naszym przedszkolu swoje święto dzieci obchodziły już w poniedziałek 29 maja. Tego właśnie dnia odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka, na który każdy przedszkolak czekał z niecierpliwością. Już od samego rana dzieci podglądywały przez okno jak w naszym ogrodzie przedszkolnym pojawia się mnóstwo atrakcji, które je czekają. Dzieci z wielką radością brały udział w rozgrywkach sportowych, malowały farbą plakatową wybraną przez siebie figurkę gipsową, uczestniczyły w zabawach z kolorową chustą animacyjną, miały okazje stworzyć wielką bańkę mydlaną, ale największą radość sprawiły im dwa dmuchane zamki. Oczywiście nie zbrakło kolorowych baloników oraz pysznej waty cukrowej. To był wspaniały dzień. A dwa dni później Poziomki miały małą powtórkę z Dnia Dziecka  i 1 czerwca dzięki wsparciu kochanych rodziców mogły zjeść pyszne lody w kubeczkach.

 

Anita Rerek

Skip to content