Publiczne Przedszkole Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile

Turniej wiedzy „Mały przedsiębiorca”

 

23.11.2022 r. w Przedszkolu nr 5 im. Niezapominajki w Pile  odbył się turniej wiedzy o przedsiębiorczości „Mały przedsiębiorca”. Celem turnieju było rozwijanie umiejętności matematycznych dzieci połączone z wiedzą  o przedsiębiorczości,  kształtowanie logicznego myślenia, dokonywania skojarzeń, a przede wszystkim integracja dzieci. Przedszkolaki Klaudia N. i Olaf M. rozwiązywały, zadania z użyciem TIK, rozpoznawały banknoty i układały puzzle. Wszystkie zadania przygotowane przez nauczycielki zostały rozwiązane przez dzieci i sprawiło im to dużo satysfakcji. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom za udział w turnieju „Mały  przedsiębiorca” oraz nagrodę niespodziankę. Nagrodę otrzymała również grupa, z której dzieci reprezentowały przedszkole w tym wypadku to grupa „Kaczuszki”. Wspólne spotkanie dało możliwość prezentacji wiedzy i umiejętności. Nie zabrakło także świetnej zabawy. Dziękujemy!

Lidia Majewska

Skip to content