Witajcie w Przedszkolu

DRODZY RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI

Już za kilka chwil rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022, dlatego niezmiernie miło będzie przywitać nowych i obecnych Przedszkolaków oraz Was, drodzy Państwo. Zapraszamy wszystkich 1 września, tj. w środę. Poniżej kilka wskazówek organizacyjnych.

Z uwagi na trwające obostrzenia związane z Covid-19 informujemy, że do przedszkola dziecko przyprowadza tylko jeden rodzic/opiekun. Do placówki prowadzą dwa wejścia:

– wejście główne (od parkingu) dla grup Pszczółki, Skrzaty, Leśne Ludki, Jagody,

– wejście od ul. Śniadeckich (bramka) dla grup Orzeszki, Poziomki, Słoneczka, Kaczuszki.

W szatni może przebywać jednocześnie troje rodziców z dziećmi. Przypominamy, że na terenie przedszkola obowiązuje nakaz noszenia maseczki i dezynfekcja rąk. Pamiętajmy o wspólnej życzliwości i wsparciu, szczególnie w tych pierwszych dniach. Rodzicom, którzy po raz pierwszy przyprowadzają swoje dzieci do przedszkola polecamy artykuł “Adaptacja przedszkolaka” zamieszczony na stronie internetowej naszego przedszkola w zakładce Aktualności.

Katarzyna Tużylak

Dyrektor przedszkola