ŚWIĄTECZNY CZAS…

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego tradycją jest przygotowanie i wystawienie w okresie przedświątecznym Jasełek. W tym roku Skrzaty pilnie przygotowywały świąteczny występ dla swoich najbliższych, który został nagrany przez Panie. W cudownej scenerii i pięknych strojach aniołków oraz pastuszków dzieci recytowały wiersze, śpiewały kolędy i przygrywały na instrumentach do świątecznych melodii.

Natomiast 21 grudnia Skrzaty przyszły odświętnie ubrane i zasiadły do wspólnego wigilijnego obiadu przy stole. Pyszne pierogi z barszczem przedszkolaki zjadły w ciszy i przy dźwiękach kolęd. Zakończeniem tego cudownego dnia były prezenty, które Skrzaty znalazły pod choinką w sali.

Anita Rerek