Rada rodziców

PRZEWODNICZĄCA: Olga Skrzypska

SEKRETARZ: Małgorzata Szewczyk

DRODZY RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI

Rada Rodziców Publicznego Przedszkola nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile uprzejmie informuje, iż podjęła uchwałę dotyczącą wysokości składki – na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 według następujących zasad:

– składki zbierane są przez wyznaczone osoby dla każdej grupy osobno;

– zebrana w każdej grupie kwota zostanie przeznaczona wyłącznie na potrzeby danej grupy;

składka 140 zł na jedno dziecko oraz 140 zł na dwoje dzieci ( 70 zł na dziecko);

– wpłaty na składkę należy dokonać do osoby wyznaczonej w każdej grupie wg zasad, które osoba ta ustali;

– rodzice mogą dokonywać wpłat jednorazowo lub w dwóch ratach wg zasady:

• I rata: 70 zł do 31 października 2023 r.;
  • II rata: 70 zł do 30 listopada 2023 r.;

W imieniu Rady Rodziców przypominam, że składki na fundusz są dobrowolne. Mimo to, zwracamy się z uprzejmą prośbą o dokonywanie wpłat. Bez Państwa udziału, nie będziemy w stanie zrealizować zaplanowanych działań. Liczymy na Wasze wsparcie.

Dziękuję

Przewodnicząca Rady Rodziców