„My jesteśmy dzieci jak dzieci, czasem krnąbrne, czasem czupurne,

Ale chcemy, by księżyc świecił, a noce nie były pochmurne…

Chcemy, by nie było dnia bez słońca, pracy bez pięknej radości.

Chcemy, by ziemia śpiewająca pełna była dobrej miłości.”   (T. Kubiak)

Dziś w NASZYM PRZEDSZKOLNYM OGRODZIE odbyło się święto uwielbiane przez wszystkie dzieci

– DZIEŃ DZIECKA 🙂 🙂 🙂

Od rana zaświeciło piękne słoneczko i w ogrodzie zgromadziły się wszystkie dzieci z naszego przedszkola, aby radośnie obchodzić swój najulubieńszy dzień w roku :), czyli Dzień Dziecka. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Było mnóstwo atrakcji, które zapewniły nam panie animatorki zabaw. Dzieci korzystały z ośmiu stanowisk, na których były do wykonania określone zadania-zabawy 🙂 Największą atrakcją okazały się dmuchane zamki 🙂 Leśnym Ludkom bardzo podobały się zadania wymagające skupienia uwagi :), ale dzieci „złowiły” wszystkie ciężarki!!! odszukały obrazki memory, pięknie pokolorowały gipsowe figurki i ułożyły wysoką wieżę z drewnianych klocków Yenga. Kolejną atrakcyjną zabawą okazało się przeciąganie liny – to było coś!! Obie drużyny zmierzyły swoje siły! Oczywiście zabawie towarzyszyło mnóstwo śmiechu i  radości. Dzieci bardzo zadowolone, uśmiechnięte i troszeczkę zmęczone po tańcach i pysznej wacie cukrowej :):):) wróciły do przedszkola.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w umilenie nam tego dnia, to był wspaniały dzień! Zapraszamy na fotorelację.

Hanna Poczewska