Publiczne Przedszkole Nr 17 im. Krasnala Hałabały w Pile

BezpieczneSerce – automatyczne defibrylatory w Pile

 

DRODZY RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI

W naszym mieście mamy ponad 50 urządzeń AED czyli defibrylatorów automatycznych, które kilkanaście razy zwiększają szanse na przeżycie osoby, która doznała zatrzymania oddechu i krążenia. Wśród lokalizacji, w których znajdują się te urządzenia są również pilskie szkoły i przedszkola. Mapa defibrylatorów automatycznych w Pile znajduje się na stronie

https://www.pila.pl/pilskie-defibrylatory

oraz pod adresem www.Pila.BezpieczneSerce.pl

Warto wiedzieć kiedy i jak korzystać z tych urządzeń.

Celem promocji idei wczesnej defibrylacji oraz przygotowania jak najwięcej liczby mieszkańców Piły i okolic do ratowania życia z użyciem AED przygotowano szkolenie zdalne, które będzie transmitowane w najbliższą sobotę, 18 grudnia 2021 r, od godz. 16. Poniżej link do wydarzenia:

 

https://www.facebook.com/events/677677503617216/

lub przez portal: www.BezpeczneSerce.pl

 

Zapraszamy

Skip to content