Co wiemy o „pasiastych”?

30 maja po raz ostatni w tym roku szkolnym odwiedziła nas pani leśnik. Pani Ania –edukatorka  z Nadleśnictwa Zdrojowa Góra zakończyła cykl zajęć edukacyjnych, za które pięknie podziękowały Leśne Ludki. Tym razem pani Ania w bardzo ciekawy i dostępny sposób opowiedziała dzieciom jak należy się „wystroić” na wycieczkę do lasu. Niemal wszystkie dzieci bezbłędnie powiedziały o właściwym ubiorze i nawet dlaczego tak,  a nie inaczej 🙂 Następnie dzieci dowiedziały się ciekawostek na temat żyjących tam owadów „pasiastych”, jak to ujęła pani Ania, a chodziło o osy, pszczoły, trzmiele i szerszenie. Teraz już wszyscy wiemy żeby się nie ruszać i nie straszyć tych kąszących owadów 🙂 Serdecznie dziękujemy Pani Ani za cały rok!!!

Hanna Poczewska