CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA

Święta Bożego Narodzenia to jedne z najpiękniejszych dni w roku. 15 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się wigilia przedszkolna. W ten dzień panowała radosna i magiczna atmosfera. Świąteczne dekoracje oraz dzieci w galowych i odświętnych strojach wprowadzały w nastrój oczekiwania na wyjątkowe wydarzenie. Podczas tej wyjątkowej uroczystości wszyscy wspólnie zebraliśmy się w sali przedszkolnej by razem spędzić ten czas, kolędować i składać sobie świąteczne życzenia. Na stole pojawiła się rybka, a także inne świąteczne przysmaki. Nagle w sali Poziomek rozbrzmiał dźwięk dzwoneczka i pukanie do drzwi. Otworzyliśmy, za drzwiami leżał ogromny worek, w nim mnóstwo prezentów dla dzieci od gwiazdora. Radość dzieci była ogromna. Po posiłku wigilijnym nie zabrakło również słodkości dla przedszkolaków, czyli coś co dzieci lubią najbardziej. Czas upłynął nam w miłej i serdecznej atmosferze, a wszystkie przedszkolaki wraz z Paniami czuły zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia.

Anita Rerek

Dominika Marlewska – Kaczmarek