Dni otwarte w naszym Przedszkolu

W dniach 27-28 czerwca odbyły się w naszym przedszkolu dni otwarte. W holu przedszkola wszystkich przyszłych przedszkolaków witał Krasnal Hałabała.

Dzieci w towarzystwie rodziców oglądały sale zapoznając się z ich wyposażeniem, uczestniczyły w muzycznych zabawach integracyjnych, zabawach plastyczno-konstrukcyjnych, sensorycznych i eksperymentach.

Rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami oraz uzyskać porady, wskazówki, które ułatwiłyby start ich dzieciom w przedszkolu. Każdy rodzic otrzymał broszurkę ze wskazówkami ułatwiającymi start przyszłemu przedszkolakowi.

W ogrodzie przedszkolnym na dzieci czekały zabawy plastyczne, zabawy z chustą animacyjną, tor przeszkód i fotobudka.

Mamy nadzieję, że dni otwarte przyczyniły się do oswojenia z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić.

Opracowanie:

Małgorzata Kubat