Dzień Babci i Dziadka

24 stycznia br. w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci poprzez część artystyczną wyraziły szacunek, a także podziękowały i doceniły swoje babcie i dziadków za bezwarunkową miłość, ich troskę, poświęcany czas, opiekę, zabawę oraz życiową wiedzę. Dla dziadków przedszkolaki wyrecytowały przepiękne wiersze, zaśpiewały piosenki i zaprezentowały wspaniałe tańce. Tak cudowny występ w wykonaniu wnuków to najbardziej wartościowy prezent. Do tego dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Po części artystycznej dziadkowie zostali zaproszeni do konkurencji: bicia piany, wbijania gwoździ i prucia szalika. Wyżej wymienione działania przysporzyły dużo radości zarówno samym uczestnikom jak i ich wnukom. Wszyscy świetnie się bawili. Dziękujemy babciom i dziadkom za przybycie i zabawy z dziećmi-podziękowanie składają panie Anie, Małgosia i Aleksandra.

Anna Chołody
Małgorzata Kubat