DZIEŃ DZIECKA

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.” (Phil Bosmans)

Najkochańsze, najcudowniejsze i najbardziej wyjątkowe istoty na świecie to DZIECI. Nikt nie ma co do tego wątpliwości. Swoje święto dzieci obchodzą 1 czerwca, a w naszym przedszkolu nawet o kilka dni wcześniej. Festyn z okazji Dnia Dziecka odbył się w poniedziałek 29 maja 2023 r. W ogrodzie przedszkolnym już od rana czekało na przedszkolaków mnóstwo atrakcji. Najwięcej emocji wyzwalały dwa dmuchane zamki, na które i maluchy, i starszaki czekały najbardziej. Niemniej interesujące było stoisko plastyczne z malowaniem gipsowym figurek, a także zabawy przeogromną kolorową chustą animacyjną, czy zabawy sportowe. Każdy przedszkolak miał okazję stworzyć ogromną bańkę mydlaną, a także każdy otrzymał kolorowy balonik w wybranym kształcie. Było też nieco słodkości na stoisku z watą cukrową. Dzieci do przedszkola wracały zmęczone, ale przeszczęśliwe.

Daria Lazarewicz
Milena Skwarek