Dzień Mamy i Taty

,,Dziś Święto naszych Mam i Tatusiów, piękny to czas niech, więc zabrzmi radość pośród nas, niech nucą ptaszki pośród drzew. Dla Ciebie tato i moja mamo! Dla Was jest ten miłości żar, I słodkich uczuć szczęścia dar. To dla Was dziś kwitnie piękny róży kwiat Żyjcie nam długo, sto lat!’’

Dnia 25 maja Skrzaty zaprezentowały program taneczno – wokalno – muzykalno – recytatorski z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki bardzo się starały, żeby wierszem, piosenką, grą na instrumentach i tańcem podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość oraz troskę okazywaną im każdego dnia. Program został nagrany przez Panie i udostępniony rodzicom w dniu ich święta. Dzieci chcąc sprawić niespodziankę mamie i tacie, przygotowały dla nich laurki oraz własnoręcznie ozdobione doniczki z kwiatami. Uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty” dostarczyła wszystkim wiele radości i szczęścia.

Anita Rerek