DZIEŃ MYSZKI MIKI Z PANIĄ BEATKĄ I JEJ KAMYCZKAMI

18 listopada grupa Jagody świętowała dzień Myszki Miki. Do wspólnego świętowania dzieci zaprosiły panią Beatkę z jej pięknymi kamyczkami. Tego dnia dzieci wcieliły się w postać bajkową Myszki Miki. Do przedszkola Jagody przyniosły również maskotki z ulubioną postacią. Wspólnym zabawą nie było końca, dzieci rozwiązywały zagadki na temat przyjaciół Myszki Miki, poznały historię jej powstania, tańczyły do piosenek z kreskówek Walta Disnea. Ogromną radość sprawiła przedszkolakom pani Beatka, która przyszła z własnoręcznie malowanymi kamykami na specjalne zamówienie dzieci.  Pod czujnym okiem gościa Jagody tworzyły własne kamyki rysując na nich postać Myszki Miki. Prace dzieci z dzisiejszego dnia można podziwiać w holu przedszkola.

Paulina Tylman-Ostrowska