Dzień Zielony u Skrzacików

W naszym przedszkolu 15 listopada odbył się kolorowy dzień. Tego dnia u nas w grupie królował kolor ZIELONY. Wszystkie skrzaciki przyszły do przedszkola ubrane w kolorze zielonym. Od samego rana czekały na nas same  zielone zadania. Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy grupę Jagody, która tego dnia wspólnie z nami się bawiła. Były tańce z zielonymi balonami, malowanie na balonach, zielony tor przeszkód, mogliśmy oglądać świat w kolorze zielonym, a na koniec wykonaliśmy zielone stworki dmuchając przez słomki na zieloną farbkę. Było zielone drugie śniadanie, ponieważ dzięki zaangażowaniu rodziców mogliśmy częstować się zielonymi owocami i warzywami, a na koniec nawet były zielone cukieraski 🙂 To był bardzoooo zielony i pełen atrakcji dzień.

Angelika Bysyngier