Moja pasja

W ramach realizacji zadania z planu rocznego 1 czerwca Orzeszki miały okazje zaprezentować swoje zainteresowania i  hobby na forum całej grupy. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i radością opowiadały o swoich pasjach, co najbardziej lubią i jak realizują swoje pasje. Pomimo bardzo młodego wieku dzieci doskonale wiedziały czym się interesują i co sprawia im najwięcej radości. Poznaliśmy fana figurek Super Zings – Jędrzeja, który pokazał nam część swojej ogromnej kolekcji Zingsów. Antoni opowiedział o pojazdach LEGO CITY, których jest wielkim fanem. Z kolei Iwo zaprezentował kolekcję superbohaterów LEGO. Alicja opowiedziała o swojej pasji do plastyki, zaprezentowała swoje prace oraz różne przybory plastyczne dzięki którym powstają te małe dzieła sztuki. Rozalka zaśpiewała piosenkę, natomiast Martynka zagrała nam na cymbałkach. Dawid – fan traktorów zaprezentował swoją kolekcję tych pojazdów dzieląc się ciekawostkami na ich temat. Julia i Paweł to fani kosmosu. Natomiast Mikołaj okazał się być znawcą dinozaurów. Bardzo dziękujemy za tak piękne zaprezentowanie swoich pasji.

Milena Skwarek

Daria Lazarewicz