Moja pasja

Kiedy jesteśmy dziećmi interesuje nas wszystko – pasja, ciekawość  i entuzjazm towarzyszą nam na każdym kroku. W ramach realizacji zadania z planu rocznego 2 czerwca Poziomki miały okazje zaprezentować swoje zainteresowania i  hobby na forum całej grupy. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i radością opowiadały o swoich pasjach, co najbardziej lubią i jak realizują swoje pasje. Dzięki obszernym opowieściom dowiedzieliśmy się, że mamy w grupie wielu przyszłych sportowców, którzy poza przedszkolem uczęszczają na dodatkowe treningi i zajęcia sportowe, gdzie grają w piłkę, uczą się sztuki walki, tańca towarzyskiego i jeżdżą na turnieje.  Kilka dziewczynek poza przedszkolem uczęszcza na dodatkowe zajęcia plastyczne i kreatywne, maluje farbami, lepi figurki z plasteliny wg własnego pomysłu. Także dwóch chłopców opowiedziało nam o swojej pasji zbierania figurek dinozaurów i encyklopedii o dinozaurach. Każdy przedszkolak przyniósł ze sobą wiele ciekawych rekwizytów oraz medale, które otrzymał w ramach realizacji swojej pasji.

Anita Rerek