Nabór 2023/2024 – Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

DRODZY RODZICE/ OPIEKUNOWIE PRAWNI

Przed Państwem kolejny etap związany z dopełnieniem zapisu dziecka do przedszkola.

W dniach 23 – 27 marca 2023 r. składacie Państwo potwierdzenie woli realizacji wychowania przedszkolnego.

Dodatkowo proszę Państwa o wypełnienie formularza informacyjnego, czy wyrażacie Państwo zgodę na uczęszczanie dziecka do grupy integracyjnej. Grupa integracyjna to grupa, w której dzieci posiadające wydane przez poradnię psychologiczno – pedagogiczną orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego realizują wychowanie przedszkolne razem z rówieśnikami rozwijającymi się harmonijnie. Grupy te są mniej liczne oraz objęte dodatkowym wsparciem wychowawczym, dydaktycznym i specjalistycznym.

Oba druki ( wypełnione czytelnie, podpisane przez oboje opiekunów) proszę składać w przedszkolu – pokój nr 1.

POTWIERDZENIE WOLI

ZGODA NA GRUPĘ INTEGRACYJNĄ1