Nasz dzień

Raz w miesiącu przez cały rok szkolny dzieci z pomocą pani organizują dzień na własnych zasadach. Co to oznacza? To, że w tym szczególnym dniu mogą dziać się rzeczy wyjątkowe i nietypowe. Tak właśnie było 23 listopada. Dzień zaczął się ciekawie ponieważ dzieci dotarły do przedszkola ubrane w… piżamy i z ulubioną poduszką! Nie oznaczało to jednak dnia pełnego lenistwa i błogiego odpoczynku. Życzeniem dzieci było zbudowanie fortecy z koców, w której to mogły poczuć się jak w tajnej bazie. Kolejny marzeniem dzieci był słodki poczęstunek.  Nie zabrakło również w tak szczególnym dniu piżama party. Po tańcach przyszedł czas na odpoczynek z podusią i przy seansie filmowym. Dzieci przez cały dzień miały okazję bawić się we wszystko na co miały ochotę i na wybrane przez siebie sposoby.
Z niecierpliwością oczekujemy grudniowego „Naszego dnia”.

Aleksandra Walczak