UŚMIECHNIJ SIĘ

6 października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. W naszej grupie od samego rana panował miły nastrój, a dzieciom po wejściu na salę towarzyszył uśmiech. Zaczęliśmy dzień od wesołych zabaw z uśmiechem i śmiechem w roli głównej. Następnie zabraliśmy się za przygotowanie sałatki owocowej z owoców zakupionych podczas wyprawy na mały ryneczek. Dzieci z uśmiechem i radością podjęły się krojenia owoców i taki sam nastrój towarzyszył im podczas jedzenia pysznej i zdrowej sałatki. Wybraliśmy się również z wizytą do wszystkich dzieci i pracowników przedszkola, aby życzyć im duuużo uśmiechu.W tym wyjątkowym dniu w naszej sali i w ubiorze dominował kolor żółty, który oznacza szczęście, optymizm, energię i radość.

Aleksandra Walczak