Wiosna, wiosna….ach, to Ty!

W marcu po długiej jesieni i zimie nadeszła tak bardzo wyczekiwana przez nas wiosna.
21 marca do Leśnych Ludków przybył nieoczekiwany gość… Z ciepłych krajów przyleciał bocian z listem od Pani Wiosny. W liście były wskazówki do wykonania wiosennych zadań. Dzieci z dużym entuzjazmem podjęły wszystkie działania.

Wiosna to również czas na prace w ogrodzie. Dzieci z pomocą Pani Marylki posadziły piękne kolorowe kwiaty, a na parapecie w naszej sali zorganizowaliśmy zielony kącik z ziołami.

We wiosennej atmosferze odbyło się również uroczyste śniadanie wielkanocne. Dzieci miały okazję posmakować tradycyjnych świątecznych smakołyków. Po śniadaniu odbyło się szukanie prezentów od Zajączka ukrytych w różnych zakamarkach naszego ogrodu.

Aleksandra Walczak