Z wizytą w GYM FACTORY

25 października wybraliśmy się z wizytą na zajęcia sportowe do GYM FACTORY. Nasza wyprawa zaczęła się od przejazdu autobusem miejskim co było dużą atrakcją dla dzieci, które jechały nim po raz pierwszy. Po dotarciu na miejsce czekał na nas Pan Robert prywatnie tata Wiktora, zawodowo trener i zawodnik MMA – mieszanych sztuk walki. Na początku Pan Robert przeprowadził z dziećmi rozmowę na temat sportu, sztuk walki i o tym co jest najważniejsze czyli szacunku, uczciwej rywalizacji. Następnie przeszliśmy do części praktycznej czyli do rozgrzewki i zawodów. Dzieci miały okazję wykazać się szybkością, zwinnością i duchem walki podczas wyścigów i pokonywania toru przeszkód. Następnie pan Robert pokazał dzieciom prawdziwe rękawice bokserskie, które używa podczas swoich treningów. W trakcie zajęć panowała wspaniała atmosfera, a radość dzieci widać na załączonych fotografiach. Dziękujemy Panu Robertowi i czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie.

Aleksandra Walczak