„Z WIZYTĄ W SOSW ”

Dnia 22.05.2023 r. dzieci z grupy „Jagody” wraz z wychowawcami  wybrały się na zajęcia wychowania fizycznego do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Pile.

Przedszkolaki  podczas zabaw aktywnie współdziałali ze sobą w grupie. Z dużym zaangażowaniem wykonywali ćwiczenia wykorzystując różne przybory oraz pokonywali tor przeszkód przygotowany przez p. Andrzeja i panią Jolę. Gry i zabawy na sali gimnastycznej wprowadziły dzieci w radosny nastrój i dobre samopoczucie  oraz dały możliwość zaspokojenia naturalnej potrzeby ruchu. Zajęcia  miały również wpływ na kształtowanie prawidłowych nawyków, rozwój fizyczny, dyscyplinę oraz sprzyjały wspólnej integracji.

Dziękujemy zespołowi SOSW za zaproszenie i wspólne ćwiczenia. Mamy nadzieję, że jeszcze spotkamy się 🙂

Dominika Lipska-Gendera